O firmie

Firma R.Sadowski istnieje od 1996 roku i w chwili obecnej jest wiodącym producentem urn na rynku polskim. W ofercie znaleźć można jedynie produkty najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów marka nieustannie poszerza asortyment oraz wprowadza najnowsze technologie produkcyjne aby produkt finalny był bezkonkurencyjny i wykonany z najwyższą starannością.

Współpraca

R.Sadowski współpracuje z wieloma firmami z branży pogrzebowej i cieszy się wśród nich ogromnym poszanowaniem jako producent i dostawca. Mimo tego iż posiada bogate zaplecze odbiorców jest otwarta na podejmowanie współpracy z nowymi jednostkami handlowymi.

Technologia

W procesach produkcyjnych firma R.Sadowski wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki dzięki czemu uzyskuje efektowny produkt oraz zadowolenie Klienta. Nowoczesne technologie stosowane na każdym etapie produkcji pozwalają na produkowanie wyrobów najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu tempa produkcyjnego. Powoduje to, że czas realizacji zamówień został skrócony do minimum.

Dzięki w/w technologiom produkcyjnym firma posiada bogatą gamę wzorniczą i duże możliwości produkcji dowolnych wzorów zgodnie z zapotrzebowaniem rynkowym.

UWAGA DRODZY KLIENCI

Uprzejmie informujemy, iż zdjęcia umieszczone na naszej stronie internetowej oraz w katalogach mają charakter poglądowy. Wszelkie zaistniałe odstępstwa tj: kolor lub wygląd uchwytów i dodatków nie mają wpływu na jakość produktów. Staramy się jako firma stale podnosić standard naszego asortymentu, w związku z czym produkty ulegają ciągłym zmianom kosmetycznym.

Z poważaniem
Rafał Sadowski